Раді вітати Вас на нашому сайті!

До уваги читачів!


11 жовтня 2018 року

В читальному залі Ірпінської центральної бібліотеки пройшла

героїко-патріотична година

"З Україною в серці:

мужність і відвага крізь віки".

На заході були розкриті теми: "Запорізька Січ - реальна військово-політична сила України", "Роль ОУН - УПА в національно-визвольному русі в Україні", "Герої не вмирають-наші земляки, які загинули в АТО".
З відеопрезентацією про Запорізьку Січ виступила бібліотекар ЦБ Семікова В.М.
Представив свою нову книгу Валентин Собчук "Засвіт встали козаченьки" - роман у 2-х новелах. В першій новелі "Січ" оповідається про коротку історію козацької епохи в Україні, сюжет якої переплетений з сучасністю, колишнім козацьким містечком Гостомелем. В другій новелі "Від Остромира до Гостомеля" йдеться про історію давнього Гостомеля та двох козацьких ватажків Семена Полоза та Семена Палія.
Взяли участь в обговоренні теми козацтва: директор Ірпінського історико-краєзнавчого музею А.І.Зборовський; письменник, член НСПУ Шаройко В.Н. - уроженець історичного міста Гетьманщини - Нікополя, Дніпропетровської області. Зачитав свої вірші із збірки гумористичної поезії "Козацькі роздуми" Пісний В.І. - член студії "Дебют" .
Темі історії УПА була присвячена презентація нової книги Івана Шмигельського "Поліська Голгофа. Територія нескорених." В книзі викладено маленьку частину героїчної епохи історії рідного краю - Дубровицького району на Рівненщині. Автор відроджує пам'ять про земляків героїв УПА і події того періоду. Він за освітою - юрист, дослідник історії УПА, генерал-атаман Українського козацтва, 42 роки прожив на Луганщині, а з 2014 року переїхав до Ірпеня.
Учасники заходу торкнулися і сучасних воєнних подій на Сході України. Присутні переглянули відеокліп "Запах війни" гурту"ТІК", пом'янули ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ загиблих земляків: 17 загиблих з Приірпіння, 8 із міста Бучі.
Прозвучали поезії В.Д.Симоненка - голови Конгресу літераторів України та миротворця, а також переселенки з Донецька Л.Михайленко.

СЛАВА НАШИМ БІЙЦЯМ! СЛАВА УКРАЇНІ!

/Files/images/pokrova/SAM_6447.JPG /Files/images/pokrova/SAM_6448.JPG /Files/images/pokrova/SAM_6423.JPG /Files/images/pokrova/SAM_6425.JPG

/Files/images/pokrova/SAM_6432.JPG /Files/images/pokrova/SAM_6433.JPG /Files/images/pokrova/SAM_6436.JPG /Files/images/pokrova/SAM_6440.JPG

/Files/images/pokrova/SAM_6449.JPG /Files/images/pokrova/SAM_6450.JPG /Files/images/pokrova/SAM_6429.JPG /Files/images/pokrova/SAM_6426.JPG


14 жовтня – День Українського козацтва та День захисника України.

День Українського козацтва започатковано відповідно до Указу Президента України від 07.08.1999, «враховуючи історичне значення і заслуги козацтва в утвердженні української державності та його істотний внесок у сучасний процес державотворення». Адже саме козацтво стало основою відродження та формування України як самостійної держави. Свято не випадково приурочено до дня Покрови Пречистої Богородиці, козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю покровителькою і заступницею.
День захисника України заснований 14 жовтня 2014-го року на фоні воєнних дій у нашій державі, він покликаний стати заміною Дню захисника Вітчизни, який відзначався 23 лютого. Державне свято має на меті вшанування героїзму та мужності захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.
У приміщенні бібліотеки пройшла тематична виставка, присвячена святам. Запрошуємо і Вас переглянути віртуальний її варіант на сторінках нашого сайту. Перейдіть за посиланням Бібліоресурси - Книжковий фонд - Нові надходження.

6-7 жовтня 2018 року

У ці дні Ірпінь святкував День міста. Тема свята "Чикаго - Двіж в Ірпені". У програмі: Відкриття оновленого парку Перемоги та парку Незнайка. Церемонія нагородження "Гордість міста". Конкурс "Місіс Ірпінь", виступи творчих колективів міста та гуртів "СКАЙ", "Стрінги", О.Пономарьов, багато розваг та атракціонів.
Центральна міська бібліотека, як завжди, взяла активну участь у святкуванні. На центральній площі перед краєзнавчим музеєм було оформлено краєзнавчу зону, де були представлені документи та матеріали "З історії Ірпеня", "Ірпінь літературний", "ірпінь - місто моєї мрії".
Широко було представлено також роботи майстрів народної творчості Приірпіння.
- Федорова Т.С. - Заслужений майстер народної творчості України в царині "Етнолялька". Презентувала нову етноляльку "Українка і Чикаго-українка".
- Рябчук І.І. - автор найбільшої в Україні колекції вишитих творів Т.Г.Шевченка "Вишитий Кобзар".
- Корженівська Г.С. - майстриня вишивки хрестом, представила колекцію вишитих рушників і серветок.
- Яковлєв А.А. - майстер виробів з дерева та моделювання.
- Плеско С.М. - майстер прикрасів з бісеру.
- Скуратова Н.Г. - майстер з валяння (іграшки, квіти).

БАЖАЄМО ПРОЦВІТАННЯ НАШОМУ МІСТУ!

/Files/images/den_msta_18/SAM_6365.JPG /Files/images/den_msta_18/SAM_6341.JPG /Files/images/den_msta_18/SAM_6363.JPG /Files/images/den_msta_18/SAM_6319.JPG

/Files/images/den_msta_18/SAM_6339.JPG /Files/images/den_msta_18/SAM_6329.JPG /Files/images/den_msta_18/SAM_6359.JPG /Files/images/den_msta_18/SAM_6369.JPG


//Files/images/ДРУК.jpg

/Files/images/ДРУК 1.jpg


/Files/images/42631229_1786696448125544_2000892604551528448_n.jpg
27 вересня святкує свій день народження людина, яку в Ірпені знає кожен, хто хоча б раз побував у Центральній міській бібліотеці – її багаторічний завідувач Олена Єгорівна Циганенко.
Із молодих років наважившись узяти на себе найбільшу відповідальність за розвиток свого закладу, Олена Єгорівна усе своє життя віддала бібліотечній справі. Завдяки її організаційним здібностям, високому професіоналізму та людським якостям, ірпінська бібліотека завжди була і залишається місцем, куди щодня, не зважаючи на комп’ютеризацію та шалений темп життя, охоче приходять містяни, адже відчувають, що їм тут раді, що тут завжди можна знайти нову сучасну літературу і просто добре відпочити.
Олена Єгорівна – чудова господиня свого «другого дому», прекрасний керівник, гарна і сердечна жінка. Від усієї душі бажаємо довгих, активних і наповнених літ у радості і любові рідних та близьких! Щиро дякуємо Вам за Вашу працю, відданість своїй справі, за доброту і мудрість!

__________________________________________________________________________________________________

Шановні відвідувачі нашого сайту.

Якщо ви бажаєте переглянути інформацію щодо раніше проведених заходів та подій, в яких брала участь наша бібліотека перейдіть за посиланням Культурно-мистецькі заходи - Архів новин.


Завітайте до нас!

Завжди раді Вас бачити

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди77
рейтинг0
відповіді1
перегляди56
рейтинг0
відповіді1
перегляди59
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.